Ślub z motywem pawiego pióra – inspiracje

fotografia pawia z rozłożonym ogonem

Od czasu gdy sama organizowałam swój ślub i wesele, temat motywów i inspiracji ślubnych bardzo mnie zainteresował. Dodatkowo w mojej pracy spotykam się często z różnymi kreatywnymi rzeczami, które warto jest pokazać. I dlatego postanowiłam że oprócz waszych ślubów i fotografii, które tworzę razem z Wami, zacznę tworzyć również Poradnik Ślubny zawierający niepowtarzalne inspiracje ślubne o raz porady dla tych którzy zdecydują zorganizować swój wyjątkowy ślub i wesele poświęcając swój cenny czas i nie korzystać z pomocy profesjonalnego Wedding Plannera. Mam nadzieję, że zainspirują moje przyszłe Pary Młode do działania, a ich śluby będą jeszcze piękniejsze i bardziej interesujące 😉

Chcę, aby śluby były wyjątkowymi wydarzeniami, dogranymi kolorystyką i klimatem, ze zdjęciami wykraczającymi poza sztuczne pozowanie, z weselami uwolnionymi z nieciekawych sal weselnych, z zaproszeniami wychodzącymi poza gołąbki i złote obrączki. Może być stylowo, z klasą, lub też na przekór – na luzie, łamiąc konwenanse i sztywne zasady. Jest tyle możliwości!

Dzisiejsze wesele z motywem pawiego pióra zachwyca doskonale skomponowaną paletą inspirowaną oczkami pawich piór. Mamy więc dodatki w odcieniach fioletu, kobaltu i zieleni. Całość niezwykle spójna, dobrze wyważona i miła dla oka.

Zapraszam na mój PINTEREST, gdzie znajdzieicie galerię pięknych zdjęć z inspiracjami i kolorami motywu pawiego pióra 🙂 

Paw i kolory - inspiracje ślubne - Poradnik Ślubny - Widdnig Planner Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Call Now Button